Переговори з самим собою - це головне. До такого висновку прийшли учасники другого модулю «Переговори за інтересами». Вони були веселі, сумні, збентежені, здивовані, радісні і переживали ще дуже багато почуттів тому, що модуль був присвячений роботі з емоціями. Під час завершення модулю учасники сказали, що якщо одним реченням назвати, що вони отримали, дехто відповів: «ВАУ»! Гарна група, а вона такою була в тому числі тому, що до неї доєдналися учасники першого модулю, який відбувався в Одесі, - це велике надбання і для учасників, і для тренерів. Любі учасники, застосовуйте нові навички – здивуйте себе і нас!
![Український центр медіації [kmbs]](/images/design/2022/logo_ucm-ua.png)